logo infrastruktura logo logo nfosigw logo unia europejska 

Przyjmowanie odpadów

 • Słajsino

  Regionalny Zakład Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
  tel. 91 579 1920
  fax 91 579 19 53
  Kierownik Zakładu tel. 91 579 1924

 • Mokrawica

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Mokrawicy
  tel. 606 373 137

 • Mielenko Drawskie

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Mielenku Drawskim
  tel. 94 3619823
  tel. 698 658 749

 • Świnoujście

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Świnoujściu
  tel. 91 3216401
  tel. 601 736 961

Aktualności

Informacja

 

Celowy Związek Gmin R-XXI uprzejmie informuje,
iż dysponuje pojemnikami do zbiórki baterii.
Gminy zainteresowane  odbiorem pojemników prosimy o zgłaszanie się
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel.; 91 57919 23/34.
Kontakt z osobą odpowiedzialną za zbiórkę baterii:
Rafał Paśko tel.; 915791941

Rekultywacja kwatery nr II na terenie składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w miejscowości Słajsino.

Rekultywacja to proces mający na celu powstrzymanie degradacji środowiska wodno – gruntowego, ograniczenie ujemnego wpływu zamykanej kwatery składowiska odpadów na powietrze atmosferyczne, ograniczenie dostępu wód opadowych do złoża odpadów.

Rekultywacja jest sposobem na odzyskanie równowagi w krajobrazie poprzez umiejętne ukształtowanie powierzchni obiektu oraz wprowadzenie roślinności, mającej za zadanie osiągnięcie efektu spójności obiektu z otoczeniem.

W celu uzyskania równowagi oraz osiągnięcia efektu spójności obiektu z otoczeniem zastosowane zostaną zabiegi minimalizujące zagrożenia dla składowiska polegające głównie na uszczelnieniu złoża odpadów warstwą słabo przepuszczalną i rekonstrukcji warstwy roślinno-twórczej wraz z pokrywą roślinną. Wybrano rekultywację nastawioną na kierunek terenów zielonych- obsiew mieszanką traw. Rekultywację składowiska przeprowadza się w dwóch etapach: Rekultywacja techniczna obejmuje ukształtowanie bryły składowiska w odpowiedni sposób oraz nadanie bezpiecznego nachylenia skarpom.

Czytaj więcej

Elektroniczne zamówienia publiczne

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Celowy Związek Gmin R-XXI postępowania o udzielenie zamówień publicznych o wartości równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych wszczęte od dnia 18 października 2018r. prowadzi z wykorzystaniem platformy zakupowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która jest podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych, platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę przez Biuletyn Informacji Publicznej  zakładka Platforma Zakupowa lub poprzez link: https://czgnowogard.ezamawiajacy.pl

Podkategorie

 • Aktualności
 • Budowa instalacji fotowoltaicznej w RZGO

  logotyp

  Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020

  Budowa instalacji fotowoltanicznej w RZGO

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP