logo infrastruktura logo logo nfosigw logo unia europejska 

Przyjmowanie odpadów

 • Słajsino

  Regionalny Zakład Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
  tel. 91 579 1920
  fax 91 579 19 53
  Kierownik Zakładu tel. 91 579 1924

 • Mokrawica

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Mokrawicy
  tel. 606 373 137

 • Mielenko Drawskie

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Mielenku Drawskim
  tel. 94 3619823
  tel. 698 658 749

 • Świnoujście

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Świnoujściu
  tel. 91 3216401
  tel. 601 736 961

Aktualności

Elektroniczne zamówienia publiczne

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Celowy Związek Gmin R-XXI postępowania o udzielenie zamówień publicznych o wartości równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych wszczęte od dnia 18 października 2018r. prowadzi z wykorzystaniem platformy zakupowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która jest podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych, platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę przez Biuletyn Informacji Publicznej  zakładka Platforma Zakupowa lub poprzez link: https://czgnowogard.ezamawiajacy.pl

Oferta kompostowni

2019 06 14 gleba

CZG R-XXI informuje, iż przyjmuje zamówienia od gmin, przedsiębiorstw i osób fizycznych zainteresowanych zakupem produktu po procesie kompostowania z przeznaczeniem do wykorzystania w uprawie roślin ozdobnych i trawników
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 91 579 19 20 i 91 579 19 24 lub odwiedzenie osobiście naszej siedziby RZGO Słajsino, mieszczący się pod adresem Słajsino 30, 72-200 Nowogard w dni robocze w godzinach 7.30 - 15.30.

Dla wygody i czasu informujemy, iż istnieje również możliwość odbioru naszego produktu w dodatkowych 3 lokalizacjach tj. Świnoujście, Mokrawicy koło Kamienia Pomorskiego oraz Mielenko Drawskie koło Drawska Pomorskiego. Dlatego przy składaniu zapytania prosimy o podanie Państwa lokalizacji. Dzięki czemu przypiszemy miejsce odbioru produktu do Państwa potrzeb.

Pobierz więcej informacji

załączniki:
Instrukcja stosowania i przechowywania środka poprawiającego właściwości gleby o nazwie „Glebowzmacniacz”
Wniosek

Podkategorie

 • Aktualności
 • Budowa instalacji fotowoltaicznej w RZGO

  logotyp

  Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020

  Budowa instalacji fotowoltanicznej w RZGO

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP