logo infrastruktura logo logo nfosigw logo unia europejska 

Przyjmowanie odpadów

 • Słajsino

  Regionalny Zakład Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
  tel. 91 579 1920
  fax 91 579 19 53
  Kierownik Zakładu tel. 91 579 1924

 • Mokrawica

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Mokrawicy
  tel. 606 373 137

 • Mielenko Drawskie

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Mielenku Drawskim
  tel. 94 3619823
  tel. 698 658 749

 • Świnoujście

  Stacja Przeładunkowa Odpadów w Świnoujściu
  tel. 91 3216401
  tel. 601 736 961

Informacje

Konferencja szkoleniowa

Konferencja szkoleniowa

W dniu 14 stycznia 2015 r w siedzibie Celowego Związku Gmin R-XXI w sali konferencyjnej Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami  w Słajsinie odbyła się konferencja szkoleniowa pn. ”Gospodarowanie Odpadami w Celowym Związku Gmin R-XXI”. Konferencja skierowana była do pracowników urzędów miast/gmin zajmujących się gospodarowaniem  odpadami i ochroną środowiska. Podczas spotkania zostały przedstawione następujące tematy:

Podsumowanie szkolenia  dokonał Przewodniczący Zarządu Antoni Bielida.

 Wpisała: Monika Olechnowicz-Krakowska

 Do pobrania:
 Prezentacje z konferencji  szkoleniowej  w formacie pdf.

Realizacja projektu – krótkie podsumowanie ponad półrocznej pracy

2012 08 20 01Od rozpoczęcia budowy Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w miejscowości Słajsino, oraz trzech Stacji Przeładunkowych Odpadów w Mokrawicy koło Kamienia Pomorskiego, Mielenku Drawskim i Świnoujściu minęło już ponad pół roku. Według stanu na koniec lipca 2012r. zaawansowanie prac przedstawia się następująco:
Prace na Stacjach Przeładunkowych zakończono zgodnie z planem czyli do końca czerwca. Prace budowlane na Stacji Przeładunkowej w Świnoujściu obejmowały: rampę do przeładunku odpadów, plac magazynowania odpadów budowlanych, plac magazynowania odpadów wielkogabarytowych, place i drogi technologiczne, zbiornik wyrównawczy wód opadowych i oświetlenie zewnętrzne. Wszystkie te pracy zostały wykonane z należytą starannością. Zakończono również budowę ,,bliźniaczo podobnych" Stacji Przeładunkowych w Mokrawicy i Mielenku Drawskim. Na wyżej wymienionych Stacjach Przeładunkowych zrealizowano budowę ramp przeładunkowych odpadów, budynków socjalno – wagowych wraz z wagą boksy na surowce wtórne i odpady problemowe, place magazynowania odpadów budowlanych, plac magazynowania odpadów wielkogabarytowych, place do kompostowania odpadów zielonych, place i drogi technologiczne, zbiorniki wód opadowych i zbiorniki ścieków technologicznych, oświetlenie zewnętrzne. Dodatkowo w Mokrawicy zainstalowano stację transformatorową oraz ogrodzenie obiektu. Tak więc obiekty w Mielenku Drawskim i Mokrawicy są gotowe na 100% i trwają czynności związane z uzyskaniem pozwoleń na eksploatację.

Czytaj więcej

Wmurowanie aktu erekcyjnego

 

2012.06.08
 

W dniu 5 czerwca 2012 r. o godz.10°° nastąpiło uroczyste
wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę
Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, gmina Nowogard
w obecności przedstawicieli Gmin Członkowskich,
Projektantów, Inżyniera Kontraktu,oraz zaproszonych gości.

Czytaj więcej

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP