Projekty

Projekty

Projekty

Zaproszenie do składania ofert

  • CreateVision.pl
  • Kategoria: Projekty
  • Odsłony: 224

Celowy Związek Gmin R-XXI z siedzibą w Nowogardzie zaprasza do składania ofert na dostawę materiałów promocyjno - informacyjnych w ramach realizacji projektu pn. "Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie". Zamówienie obejmuje wideofilmowanie z powietrza wraz z montażem filmu krótkometrażowego oraz na wykonanie kalendarzy ściennych A3 przedstawiających realizację projektu fotowoltaicznego pn. „Budowa instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,4 MW na dachach sortowni i kompostowni w RZGO w Słajsinie” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Ofertę należy złożyć w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź na adres korespondencyjny Związku: Słajsino 30, 72-200 Nowogard, nie później niż do dnia 26.10.2018r. godz.12:00.

Do oferty oprócz formularza ofertowego należy przedłożyć wymagane oświadczenia stanowiące załącznik do niniejszej wiadomości.

Zapraszamy do zapoznania się treścią zapytania oraz niezbędnymi dokumentami dostępnymi na stronach: http://bip.gminy.pomorzezachodnie.pl/strony/624.dhtml oraz https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1143716

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP